Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Passgage, kullandığı yenilikçi teknolojilere ek olarak piyasadaki yaygın ve stratejik tüm cihaz markalarıyla iş birliği içerisinde çalışır. Böylelikle geçtiğimiz dönemlere ait yatırımlarınızdan faydalanmanıza olanak sağlar.

Passgage gelişmiş mobil uygulaması ile saha, satış ve operasyon ekiplerinizin takibini dilediğiniz doğrulama yöntemiyle sağlayabilir aynı zamanda performans ölçümü yapabilirsiniz. Bununla birlikte Passgage Evden çalışan ekip arkadaşlarınızın da performans değerlemesini ve yoğun çalışma temposunu sizlere dilediğiniz formatta raporlayabilir.

Passgage mobil uygulaması kapalı ya da kullanımdayken sizlerden konum ya da hareket bilgisi almamaktadır. Uygulama içerisinde yalnızca giriş/çıkış ekranında güvenlik amaçlı doğrulama verisi alınmaktadır. Passgage olarak kvkk/gdpr regülasyonlarına uygun hareket ederek hizmet vermekteyiz.

Passgage uygılması Tüm Android, IOS ve HarmonyOS destekli akıllı telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Passgage mobil uygulama üzerinden PGuide’a ulaşabilir, İleri seviye destek ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

Passgage.com üzerinde yer alan ücretsiz dene butonuna tıklayıp açılan kayıt formunu gerekli bilgilerler doldurup ilerleyin. Üyelik adımlarını tamamladıktan sonra Passgage Deneyim Uzmanları tarafından iletişime geçilerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Passgage deneyimleriniz ardından aylık ya da yıllık abonelik planlarından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hayır. Passgage bulut (web) tabanlı bir hizmet modelidir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik sistemi ile çalışarak yatırım maliyetlerinden ve bakım masraflarından tasarruf etmenizi sağlar. Passgage herhangi bir mobil cihaz kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta tasarlanmıştır. Daha fazla kullanım tecrübesi için PGuide merkezinden yararlanabilirsiniz.

Güvenlik

Passgage güvenlik tehditlerine karşı güncel güvenlik yöntemlerini kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen Bulut Hizmet sağlayıcısıyla yapmış olduğu iş birliği ile ağ, veri ve güvenlik koşullarını sağlamaktadır. Bununla birlikte Passgage sürümünüz sürekli olarak geliştirilir. En son özelliklerin ve güncelleştirmelerin tamamının yanı sıra güvenlik güncelleştirmelerini ve hata düzeltmelerini alırsınız.

Hayır. Passgage Ekibi hesaplarınıza ve verilerinize erişemez. Destek talebiniz doğrultusunda vereceğiniz erişim izni ile Passgage Profesyonel Hizmetler ekibi tarafından kayıt altında hizmet alabilirsiniz.

Passgage ile paylaştığınız verileriniz bilgi güvenliği ve gizliliği ön planda tutularak yaptığımız anlaşma ile 5 kıta 27 ülkede 229 veri merkezi ile pazar lideri olan Equinix veri merkezinde tutulmaktadır.

Evet, Passgage sizin için Equinix ile yaptığı anlaşma kapsamında verilerinizi farklı bölgede yedeklemektedir. Bunun dışında verilerinizi kendi sunucularınızda yedeklemek isterseniz desteklenen formatlarda indirebilirsiniz.

Mobil Uygulama

Passgage mobil uygulaması iOS, Android, Appgallery ve web uygulamasının tamamlayıcısı niteliğinde mevcuttur.

Passgage Mobil Uygulaması ile tüm modüllere ulaşarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.